Kurumsal / Seral İnşaat

2008 yılında Servet Altaş tarafından kurulan Ser-Al İnşaat ;önceleri Kendi Deneyimlerinin verdiği Tecrübe,Güven ve Dürüslükle İnşaat Müteahitliğine adım atmıştır.
 
 Hedefimiz
 
                  · Rekabetçi sektörde amaçlarımız doğrultusundan asla ödün vermeden, sürekli kalite anlayışıyla güvenli nesiller için çalışmak
 
                    Denebilir ki, hiçbir şeye muhtaç değiliz, yalnız bir tek şeye ihtiyacımız var: Çalışkan olmak! Servet ve onun doğal sonucu olan rahat yaşamak ve mutluluk, yalnız ve ancak çalışanların hakkıdır. Yaşamak demek çalışmak demektir.
 
 Yüklenmiş olduğu misyonun bilinciyle, medeniyetlerin buluşma noktasında yer alan Hatay'a layık, çağdaş normlarda yaşam alanlarını üretme konusunda halkımıza hizmet veren Ser-Al  İnşaat, yeni yatırımlar yaparak kalitesini sürekli geliştirmektedir.
 
 
 
Hatay'da bir çok ilklere imza atarak sektörde dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duyarız.
 
 
" Sizin Ev Sahibi Olmanız Bizim de Mutluluğumuzdur"   
 

VİZYONUMUZ

 
· Müşteri odaklı ve profesyonel çözümler üretme
 
· Çok yönlü projelerin tek çatı altından yönetilmesi
 
· Zaman sürecini kısaltabilme yetisi
 
· Malzemeye saygı ve değer inancının bilincinde ekonomik çözümler üretebilme
 
· Tecrübeli kadrolarla sürekli gelişim hedefi
 
· Son teknoloji ile akılcı teknikler ortaya koymaktaki “fayda” optimizasyon
 

MİSYONUMUZ

 
-Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek, Hatay'ımızın İnsan ve Çevresine Yakışır Yapılar kurmak.